Nabídka práce ve firmě ARAMARK, s.r.o.

Volné pracovní místo  Šéfkuchař/ka s nástupním bonusem 20 000 - Frenštát

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

Popis pracovní nabídky

O nás

Už Vás nebaví celodenní směny bez ohledu na to, zda je svátek nebo víkend? Preferujete stabilní zaměstnání ve velké nadnárodní společnosti? V tom případě už nehledejte dál, tato pracovní nabídka je určena přímo pro Vás.

Navíc získáte NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 Kč!

Náplň práce

-skvělá pracovní doba – ranní PO – PÁ, víkend patří vám, ne práci 🙂
-péče o váš tým – motivace, vedení, organizace práce a jejich podpora
-jako šéf kuchyně přijdete do styku nejen s vařečkou, ale i s počítačem
-řízení chodu firemní kuchyně – tvorba menu, kalkulace, příprava pokrmů, zajištění zásobování, inventury
-za uvařené jídlo hrdě ponesete zodpovědnost
-Vaši práci ocení strávníci i osobně, se svými kolegy budete svá jídla z pozice šéfkuchaře i vydávat
-příprava menu a gastronomických akcí klienta
-průběžně budete pracovat na zlepšení image firemní restaurace a neustále posouvat celý tým kupředu
-plánování a implementace nových konceptů
-dodržování technologických a hygienických předpisů je pro nás samozřejmostí

Požadujeme

-praxi na pozici šéfkuchaře, hlavního kuchaře – pokud to bude z firemní restaurace, máte plusové body 🙂
-zkušenost s vedením a řízením týmu v kuchyni
-očekáváme, že práce s počítačem vám nedělá vrásky na čele
-bez výučního listu z oboru kuchař, nebo kuchař/číšník se u nás neobejdete
-umět výborně českou kuchyni v tradičním i moderním pojetí v provozech s velkým počtem vydávaných jídel při zachování vysoké kvality
-inovace produktů a chuť věci stále posouvat
-znalost a dodržování čistoty na pracovišti v souladu s hygienickými předpisy, to je jasné!
-hledáme profíka, pro kterého je radost vařit, rád se stára o svůj tým a táhne za jeden provaz s celým týmem

Nabízíme

-nástupní bonus 20.000
-celá výplata na vašem účtu vždy 5. den v měsíci
-služební automobil (v případě dojíždění větší vzdálenosti)
-obědy za 30 Kč
-směny od pondělí do pátku - víkend patří Vám, ne práci
-20 dní dovolené + 2 dny volna na relaxaci + 1 den volna k narozeninám
-certifikované kurzy Kulinářského umění a prestižní republikové i mezinárodní kuchařské soutěže
-Multisport karta - zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice
-finanční odměny za doporučení nových kolegů a za nadstandardní pracovní výkony
-zvýhodněné tarify u O2 a spoustu slev u dalších partnerů firmy

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: restaurace ARAMARK, s.r.o.
Innomotics, s. r. o., Markova 952, 744 11 Frenštát pod Radhoštěm

O nás

ARAMARK, s.r.o. - o nás
  • Už 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj.

  • Ctíme tradice a oceňujeme inovace.

  • Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu.

  • K našim lidem jsme vždycky fér a umíme je spravedlivě ocenit.

  • Přidejte se!

číst dále

Jsme špičky v oboru

Sázíme na poctivost a inovace

Patříme do velké rodiny

Sledujte nás